KASA ÇİLİNGİR

En Yakın Çilingiri Arayın!

Kilit Ayırıcı

Kasanızın anahtarını mı kaybettiniz ya da şifrenizi mi unuttunuz ?

Kasa çilingir konusunda uzman olan ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor!

Kasa çilingir hizmeti siz değerli müşterilerimize, ustalık belgesi olan, en iyi çilingirlerden oluşan uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Kasa çilingir hizmeti almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı sakladığınız ancak şifresini unuttuğunuz veya kilidinizi kaybettiğiniz kasanızı sizler için açıyoruz. Kasa çilingir hizmeti aldığınızda sizleri bekletmemek için motorlu çilingir servimizle en kısa süre de yanınızda olmaktayız.

Kasa Çilingir

Günümüzdeki kasa kilitler mekanik ve dijital olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anahtarın kaybolması veya şifrenin unutulması gibi durumlarda son yıllarda üretilen dijital kasa kilitleri alternatif çözüm yöntemleriyle beraber üretilmişleridir. Bunlara standart donanımda olmayan ek aparatlar ekleme yöntemi veya dijital kasaya mekanik kilit girişi ekleme yöntemi gibi örnekler gösterebiliriz. Ancak mekanik yapıya sahip olan kasa kilitleri eskiden üretildiği ve tip durumlar ile karşılaşma durumu düşünülerek çözüm yöntemleri içermediği için direkt kilide müdahale ile açılmaktadır.

Hem dijital hem de mekanik kasa kilitleri konusunda uzman olan ekibimizi arayarak kasanızı açtırabilir ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kilit Ayırıcı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Tıklayın
Kilit Ayırıcı
© Copyright 2017-2023. Tüm hakları saklıdır. cilingirgetir.com Türkiye'nin Çilingiri